Jesteś tutaj:__Strona głównaObrączki
KATALOGI

Katalog obrączek
OBRĄCZKI

Przedstawiamy Państwu wygodny w użyciu konfigurator umożliwiający spersonalizowanie obrączek.
1. Korzystając z panelu z napisem "Parametry", możemy ułatwić sobie poszukiwanie wymarzonych obrączek poprzez wybór ich właściwości (tj. ilość kolorów, profil itd.).
2. Po wybraniu danego modelu, przechodzimy do jego konfiguracji. W tym miejscu możemy dostosować indywidualne cechy obrączek (tj. kolor, rozmiar itd.).
3. Zaprojektowane obrączki można zamówić, wybierając przycisk "Generuj PDF z zamówieniem". Na tym etapie, złożone zamówienie można uzupełnić i potwierdzić lub anulować. W tym celu należy skontaktować się z nami (606 322 588) i (1) podać kod zamieszczony w pliku PDF i dookreślić szczegóły (dodatkowe życzenia, uwagi), po czym potwierdzić zamówienie lub (2) anulować złożone zamówienie.
Ograniczenia konfiguratora. Należy pamiętać, że konfigurator ma charakter poglądowy. Dlatego w rzeczywistości:
1. Ceny mogą być niższe.
Konfigurator wykorzystuje przedziały wagowe do obliczenia ceny. Waga wykonanych obrączek zazwyczaj mieści się w niższych wartościach przedziału wagowego. Oznacza to, że wykonane obrączki zwykle są tańsze.
Co więcej, podczas wizyty w naszych wybranych salonach* można uzyskać / wykorzystać bony promocyjne na obrączki (200 zł lub 500 zł) lub otrzymać specjalne rabaty na zamawiane obrączki.
2. Mają Państwo więcej możliwości modyfikacji obrączek.
Podczas wizyty w naszych wybranych salonach* mają Państwo więcej możliwości dostosowania obrączek, np. pod względem: szerokości, grubości, rodzaju powierzchni (gładka, satynowana, piaskowana itd.), dodania/usunięcia soczewkowania, wstawienia/usunięcia kamieni (cyrkonii lub brylantów), modyfikacji próby złota. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na pierwszych stronach naszego katalogu obrączek.
* Salony, posiadające obrączki, są oznaczone symbolem (Salony).